Ēdienkarte Jūsu banketam
Viss Jūsu banketam
Bezmaksas piegāde Rīgā
pasūtījumiem virs €200
Minimāla pasūtījuma summa: €100
Priekšpasūtīšana 3-5 dienas
Restorāns „Senās Tradīcijas" uzņemsies visas rūpes par atpūtas organizēšanu visaugstākajā līmenī, vai tā būtu dzimšanas diena, jubileja vai kādas ģimenes svinības mājīgā un patīkamā vidē. Pie mums jūs atradīsiet jebkāda izmēra telpu, vai tā būtu neliela atsevišķa veranda, vai banketu zāle, vietas pietiks visiem. Pie mums ikviens viesis jutīsies komfortabli. Jūs noteikti novērtēsiet neparasto restorāna zāļu interjeru un lielisko galdu klājumu, pieklājīgo personālu un gardos krievu virtuves ēdienus.

Lai rezervētu galdu, atsevišķu zāli vai visu restorānu, jums būs jāsazinās ar mūsu administratoru. To var izdarīt pa tālruni, ierodoties personiski vai iesniedzot pieteikumu vietnē. Jums būs jānorāda viesu skaits un datums. Izmaksas tiek aprēķinātas pēc konkrēta mērķa, viesu skaita un nepieciešamā servisa noteikšanas.

Mūsu vietnē jūs varat iepazīties ar īpašu banketu ēdienkarti, kuru mēs piedāvājam saviem viesiem jebkāda veida svinībām.

Mēs jūs visus gaidām mūsu restorānā, kur jūs varēsiet pavadīt neaizmirstamu vakaru draugu un tuvinieku lokā. Visos jautājumos vērsieties pie restorāna administrācijas un rezervējiet zāli, kur notiks jūsu sapņu svētki.
Mūsu kontakti:
Pasūtījumus pieņemam līdz 21:00.
Piegāde 60 minušu laikā!
Jūs varat apmaksāt pasūtījumu mājas lapā vai kurjeram saņemšanas brīdī.
+37127811754
info@senastradicijas.lv

Pirmdiena-Svētdiena - 12:00 - 21:00
Skārņu iela 6 Rīga, Latvija.