Restorāns vecpilsētas sirdī
Restorāns „Senās Tradīcijas" atrodas vecpilsētas sirdī, vienā no autentiskākajām ielām Skārņu ielā, līdzās galvaspilsētas lepnumam Svētā Pētera baznīcai.

Ēka, kurā atrodas restorāns, uzcelta jau 17. gadsimta sākumā un ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Tiesa, toreiz tā tika uzskatīta par dzīvojamo namu. Ēka tika pārbūvēta 1763. gadā, 1964. gadā to rekonstruēja arhitekts Gunārs Zirnis, 1983. gadā restaurēja arhitekts Leonards Liepa. Ēka mainīja savu sākotnējo mērķi, un tajā tika atvērts restorāns. Pēdējā rekonstrukcija un restaurācija veikta 2013. gadā. Remonts tika veikts, izrādot rūpes un cieņu pret vēsturi. Saglabātas oriģinālās kāpnes, maksimāli saglabāta unikālā jumta koka konstrukcija, izgatavoti tikai daži absolūti nepieciešamie ielaidumi un stiprinājumi. Interjera atjaunošana 2021. gadā seno tradīciju garā atklāj jaunu posmu ēkas un restorāna dzīvē.
Galvenā mūsu restorāna atšķirīgā iezīme ir interjeru daudzveidība, saglabājot kopējo stilu un neatkārtojamo mājas atmosfēru. Izvietotas trīs stāvos, viesiem durvis vērušas piecas zāles un atvērtā terase. Rūpīgi restaurētās koka kāpnes, kurām ir gandrīz trīssimt gadu, ļaus viesiem sajust senatnes šarmu un uzkāpt otrajā vai trešajā stāvā.

1. stāvs:

• Bārs – mistērija un maskarāde uz bāra letes fasādes neļaus viesiem garlaikoties, gaidot pasūtījumu.
• Dārzs – lielisks ķieģeļu sienas gleznojums – stilu un tēlu sajaukums. Pirmo reizi nokļūstot šajā zālē, it kā nokļūstam krievu tautas pasakas vai slāvu eposa lappusēs, griezumiem rotātas torņistabas elementi un atveidotie mūsdienu sižetu tēli rada krievu svētku galda līksmības un tradicionālās viesmīlības atmosfēru.2. stāvs:

• Zilā zāle – sienu krāsu gammas elegance Gžeļas apgleznošanas stilā neatstās jūs vienaldzīgu, jutīsities omulīgi un privāti.
• Riekstu zāle-mierīgi toņi, daudz dabiskas gaismas interjera vēsturiskajos elementos.
• Jumta terase – mazo pagalmu viduslaiku atmosfēra jūs savaldzinās un ievilinās vienā no vecākajiem pilsētas kvartāliem ar nosaukumu Konventa sēta.
3. stāvs:

• Mansards ir brīnumu brīnums, neatkārtojama mājīga atmosfēra. Trešajā stāvā saglabājušās 17. gadsimta koka sijas un gala sienu ķieģeļu mūris. Lietišķa saruna ar vieglām uzkodām, privāts bankets vai mūsu šefpavāra meistarklase organiski iederas šajā interjerā.

Jā!

Un, neraugoties uz mainīgajiem laika apstākļiem, mums ir sezonas ziedu terase tieši Skārņu ielas sirdī, kas iepriecinās mūsu viesus ar īpašu ēdienkarti un ekskluzīviem Vecrīgas skatiem.
Restorāns „Senās Tradīcijas" nepavisam nav restorāns ātrai maltītes ieturēšanai. „Senās Tradīcijas" – tas ir dzīves stils, jau pirms gadu simteņiem izveidojušās tradīcijas!
Mūsu kontakti:
Pasūtījumus pieņemam līdz 21:00.
Piegāde 60 minušu laikā!
Jūs varat apmaksāt pasūtījumu mājas lapā vai kurjeram saņemšanas brīdī.
+37127811754
info@senastradicijas.lv

Pirmdiena-Svētdiena - 12:00 - 21:00
Skārņu iela 6 Rīga, Latvija.